Ольга (malyna_marcin) wrote in literatura_ua,
Ольга
malyna_marcin
literatura_ua

П’ятий канал взлітає в повітря!

Вперше в історії українського телебачення відбудеться трансляція в прямому ефірі(наживо) прес-конференції з повітряної кулі.
15 вересня з 12.30 до 13.00 5-й канал вестиме прямий репортаж з Михайлівської площі в Києві, де в цей момент відбуватиметься прес-конференція мистецького об’єднання «Остання барикада», яка має на меті проанонсувати Другий літературно-мистецький фестиваль «Київська барикада», який відбудеться в Києві 19-21 вересня. Прес-конференція відбуватиметься у формі поетичних читань з повітряної кулі. В акції планують взяти участь провідники сучасної української поезії: Сергій Пантюк, Світлана Поваляєва, Дмитро Лазуткін, Павло Коробчук, Артем Полежака. Вести прес-конференцію пообіцяв голова Мистецького Об’єднання «Остання барикада», голова оргкомітету фестивалю Олесь Доній. Бути поруч в закамуфльованому і абсолютно невпізнаваємому вигляді начебто пообіцяв народний депутат Юрій Стець, якого злі язики досі ототожнюють з генеральним продюсуванням 5-го каналу.
P.S. «Київська барикада» - це літературно-мистецький фестиваль, який другий рік поспіль проводить в Києві мистецьке об’єднання «Остання барикада». Цього року у фестивалі плануються наступні заходи: головний Київський слем, «Поетичні стрільби», «Ніч поезії», «Поетична вітрянка» та інш.
У фестивалі «Київська барикада» запланована участь: Сергій Жадан, Олександр Ірванець, Іван Драч, Андрій Хаданович, Дмитро Лазуткін, Світлана Поваляєва, Павло Коробчук, Олег-Богдан Горобчук, Роман Скиба, Назар Федорак, Галя Крук, Сергій Пантюк, Артем Полежака та ін.
 
Текст писав Сашко Недоній
 
Фестиваль відбувається за підтримки:
Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту
Міністерства культури і туризму України
Головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації
Шевченківської районної державної адміністрації
Внутрішніх військ МВС України
 
Головний інформаційний партнер - 5 канал
Офіційний інформаційний партнер – Главред-Медіа.
 
Медіа-підтримка фестивалю:
Інформаційні агентства: УНІАН
Телеканали: «Тоніс», «Сіті», «ТВІ»
Журнали: «Главред», «Профиль», «Український тиждень»
Газети: «Газета по-українськи», «Известия в Украине», «Новая газета», «Сільські вісті», «Газета по-киевски», «Україна молода»
 
НАКАЗ! 15 вересня, в понеділок о 12.30 – всі дивимось «5 канал»
 

Subscribe

 • сучасна драматургія

  1. Робоче відео трьох випусків програми «ЛітПроСвіт», до якої вкотре завітала журналіст і драматург Анастасія Косодій (svetiel). Бесіда…

 • Конкурс "Тіні забутих предків"

  У вересні виповнюється 150 років від дня народження Михайла Михайловича Коцюбинського. До цієї події оголошується конкурс короткої фантастичної прози…

 • автор лічилки

  Маю дитяче запитання :) Хто автор лічилки, яка починається словами "Раз, два – дерева, три, чотири – вийшли звірі..."? У фольклорне походження не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments